Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
