Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: configure
mn: тохируулах
