Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Operations
mr: कृती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: View all
mr: सर्व दाखवा

en: Close
mr: बंद
