Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
