Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: configure
nn: konfigurer

en: View all
nn: Sjå alle

en: Role
nn: Rolle

en: Close
nn: Lukk

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
