Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс
