Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Operations
pt: Operações

en: Administration
pt: Administração

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Salvar

en: configure
pt: configurar

en: View all
pt: Ver todos

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Role
pt: Papel

en: Close
pt: Fechar

en: Your configuration has been saved.
pt: Sua configuração foi salva.

en: Configure toolbars
pt: Configurar barra de ferramentas

en: Assigned Menu
pt: Menu atrelado

en: Quickbar Configuration
pt: Configuração do Quickbar

en: Administer Quickbar
pt: Administrar Quickbar

en: Administer Quickbar settings and configurations
pt: Administrar configurações do Quickbar

en: Configure Toolbar
pt: Configurar Barra de Ferramentas

en: Configure the toolbar for a certain role.
pt: Configure a barra de ferramentas para um certo papel.
