Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Operations
sq: Operacionet

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: configure
sq: konfigurimi
