Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Close
th: ปิด
