Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Your configuration has been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།
