Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Role
gu: હોદો

en: Close
gu: બંધ
