Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Role
hy: Դեր
