Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Operations
it: Operazioni

en: Administration
it: Amministrazione

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: configure
it: configura

en: View all
it: Visualizza tutti

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Role
it: Ruolo

en: Close
it: Chiudi

en: Your configuration has been saved.
it: La tua configurazione è stata salvata.
