Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: configure
ro: configurează

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Role
ro: Rol

en: Close
ro: Închideți

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.
