Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Role
sr: Улога
