Quickbar (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: configure
tr: yapılandır

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Role
tr: Rol

en: Close
tr: Kapat

en: Your configuration has been saved.
tr: Yapılandırmanız kaydedildi.
