Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: configure
af: verstel

en: Role
af: Rol
