Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: configure
bs: podesi

en: Role
bs: Uloga
