Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Operations
da: Handlinger

en: Help Text
da: Hjælpetekst

en: Weight
da: Vægt

en: configure
da: indstil

en: View all
da: Vis alle

en: Role
da: Rolle

en: Close
da: Luk

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.
