Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Weight
eu: Pisua

en: configure
eu: konfiguratu

en: View all
eu: Erakutsi guztia

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Role
eu: Rol

en: Close
eu: Itxi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: TODO
eu: Egiteko dago
