Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
