Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: configure
mn: тохируулах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
