Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Weight
pl: Waga

en: configure
pl: konfiguruj

en: View all
pl: Zobacz wszystkie

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Close
pl: Zamknij

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Extra settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Your configuration has been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.
