Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Role
ps: ونډه

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
