Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Operations
ru: Операции

en: Help Text
ru: Справочный текст

en: Weight
ru: Вес

en: configure
ru: настроить

en: View all
ru: Посмотреть все

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Role
ru: Роль

en: Close
ru: Закрыть

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: User Settings
ru: Пользовательские настройки

en: Extra settings
ru: Дополнительные настройки

en: TODO
ru: СДЕЛАТЬ

en: Your configuration has been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.
