Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Help Text
ta: உதவி உரை

en: Weight
ta: எடை

en: configure
ta: முறையமை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Close
ta: மூடு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Your configuration has been saved.
ta: தங்கள் முறையமைப்புகள் சேமிக்கப்பட்டது.
