Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Operations
uk: Операції

en: Help Text
uk: Текст довідки

en: Weight
uk: Вага

en: configure
uk: налаштувати

en: View all
uk: Переглянути все

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Role
uk: Роль

en: Close
uk: Закрити

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: User Settings
uk: Параметри користувача

en: Extra settings
uk: Спеціальні налаштування

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Your configuration has been saved.
uk: Конфігурацію збережено.
