Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Role
az: Rollar

en: Close
az: Bağlı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
