Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Operations
et: Toimingud

en: Help Text
et: Abitekst

en: Weight
et: Kaal

en: configure
et: seadista

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Role
et: Roll

en: Close
et: Sulge

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your configuration has been saved.
et: Seadistus salvestatud.
