Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عملیات

en: Help Text
fa: متن راهنما

en: Weight
fa: وزن

en: configure
fa: پیکربندی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Close
fa: بستن

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your configuration has been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.
