Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: configure
gl: configurar

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Role
gl: Rol

en: Close
gl: Pechar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: TODO
gl: POR FACER

en: Your configuration has been saved.
gl: A sua configuración foi gardada.
