Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: configure
he: הגדרות

en: View all
he: צפה בכולם

en: Role
he: תפקיד

en: Close
he: סגירה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: TODO
he: לביצוע
