Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Operations
id: Operasi

en: Weight
id: Bobot

en: configure
id: konfigurasi

en: View all
id: Lihat Semua

en: Role
id: Peran

en: Close
id: Tutup

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Extra settings
id: Pengaturan tambahan

en: Your configuration has been saved.
id: Konfigurasi anda telah disimpan.
