Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Help Text
is: Hjálpartexti

en: Weight
is: Vægi

en: configure
is: stilla

en: View all
is: Skoða alla

en: Role
is: Hlutverk

en: Close
is: Loka

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
