Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Help Text
nl: Helptekst

en: Weight
nl: Gewicht

en: configure
nl: instellen

en: View all
nl: Alles weergeven

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Close
nl: Sluiten

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Extra settings
nl: Extra instellingen

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.
