Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: configure
sl: nastavi

en: View all
sl: Prikaži vse

en: Close
sl: Zapri
