Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Help Text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Weight
te: భారం

en: Role
te: పాత్ర

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
