Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Your configuration has been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
