Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: configure
vi: cấu hình

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Role
vi: Vai trò

en: Close
vi: Đóng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Your configuration has been saved.
vi: Cấu hình của bạn đã được lưu lại.
