Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: configure
ca: configura

en: View all
ca: Veure-ho tot

en: Role
ca: Rol

en: Close
ca: Tanca

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.
