Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Help Text
hi: सहायता सुत्र

en: Weight
hi: मान

en: configure
hi: विन्यास करें

en: View all
hi: सभी देखें

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Role
hi: भूमिका

en: Close
hi: बंद करे

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
