Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: configure
hr: prilagodi

en: Role
hr: Uloga

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your configuration has been saved.
hr: Postavke spremljene.
