Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Operations
hu: Műveletek

en: Help Text
hu: Súgó szöveg

en: Weight
hu: Súly

en: configure
hu: beállít

en: View all
hu: Összes megtekintése

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Role
hu: Szerepkör

en: Close
hu: Bezár

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Extra settings
hu: Kiegészítő beállítások

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
