Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Role
ka: როლი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
