Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: configure
ku: سازبکە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your configuration has been saved.
ku: شێوەپێدانەکانی پاشەکەوتکران.
