Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Help Text
my: အကူအညီ စာသားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
