Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
