Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: configure
oc: configurar

en: Role
oc: Ròtle

en: Close
oc: Tampar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.
