Quickbar (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Help Text
pt: Texto de ajuda

en: Weight
pt: Peso

en: configure
pt: configurar

en: View all
pt: Ver todos

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Role
pt: Grupo

en: Close
pt: Fechar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Extra settings
pt: Definições extra

en: Your configuration has been saved.
pt: A sua configuração foi guardada.
