Quickbar (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: configure
sk: konfigurácia

en: View all
sk: Zobraziť všetky

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: User Settings
sk: Nastavenia používateľov

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.
